За 2022 рік у Дрогобицькому районі запрацювали 4 нові фермерські господарства

У галузі сільського господарства у Дрогобицькому районі здійснюють діяльність 66 підприємств. 28 з них є фермерськими господарствами, в тому числі 7 сімейними.

Про це повідомляють у відділі внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РВА.

У 2022  році у районі зареєструвалось 4 нові фермерські господарства. Розмістилися вони у селах Ортиничі, Дережичі, Биків та Бистриця.

Окрім цього, для створення умов із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану  в Дрогобицькому районі додатково залучили до обробітку понад 547 гектарів землі.

Так за період з 2 травня до 29 червня на території Дрогобицького району в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 47 сільськогосподарських ділянок площею понад 547 га.

Між аграріями передали право користування щодо 783 ділянок на площу понад 832 га .