З керівниками обласних закладів культури обговорили бюджетні запити на 2023 рік

З керівниками обласних закладів культури обговорили бюджетні запити на 2023 рік

У Львівській ОВА триває робота над підготовкою проєкту обласного бюджету на наступний рік.

Тож до кінця цього тижня департаменти ЛОВА повинні сформувати свої бюджетні запити на 2023 рік і подати їх до департаменту фінансів на опрацювання. У зв’язку з цим, для максимального врахування потреб усіх установ, заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко провів зустрічі з керівниками обласних медичних закладів та установ соцзахисту за участі спеціалістів департаменту фінансів Львівської ОВА.

Сьогодні така зустріч відбулася з керівниками обласних закладів культури. Загалом в обласному підпорядкування у сфері культури знаходяться 24 заклади, серед яких музеї, театри, історико-культурні заповідники, вокальні колективи, бібліотеки, навчальні заклади, мистецькі центри. 

«До 20 жовтня Верховна Рада повинна ухвалити державний бюджет України, так само Львівська обласна військова адміністрація зараз формує проєкт обласного бюджету. Тож закликаємо керівників закладів обласного підпорядкування поряд з галузевим департаментом формувати свої запити на наступний рік. У цьому бюджетному процесі важливою є визначена і сформульована стратегія роботи та розвитку закладу впродовж року, яка дозволить ефективно використовувати бюджетні кошти. Дякуємо вам за те, що маєте позицію і продовжуєте свою роботу у період воєнного стану. Пам’ятаймо, що здолати ворога на військовому, інформаційному і культурному фронті можна лише спільними зусиллями!», — зазначив Іван Собко.

За результатами зустрічі керівники закладів до 14 жовтня мають подати до департаменту з питань, культури, національностей та релігій ЛОВА перелік поточних ремонтних робіт, проведення яких є невідкладним, разом з кошторисом витрат. З таких найбільш нагальними представники закладів назвали, зокрема, встановлення кондиціонерів, які дозволять опалювати приміщення незалежно від наявності центрального опалення, встановлення системи відеоспостереження, організація охорони об’єктів та виконання некапітальних ремонтних робіт.

Додамо, що у департаменті фінансів Львівської ОВА прогнозують збільшення доходів обласного бюджету у наступному році на 3-5%, проте таке імовірне зростання пов’язують з тим, що Львівщина зараз перебуває у більш сприятливих умовах відносно інших регіонів України.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:44
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.