Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням повідомила наступне.

Згідно з нормами розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України (далі – спеціальні рахунки) до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Декларант звертається до банку для відкриття спеціального рахунку.Банк забезпечує розміщення коштів у готівковій формі та/або банківських металах на спеціальному рахунку після здійснення належної перевірки особи декларанта. Банк уживає заходів щодо встановлення джерел походження цих активів .

Декларант додатково до документів для відкриття спеціального рахунку подає анкету (додаток 1 до Положення № 83) та заяву (додаток 2 до Положення № 83).

Банк здійснює приймання від декларанта готівкових коштів у національній та іноземних валютах, банківських металів з фізичною поставкою для зарахування на спеціальні рахунки декларанта через операційну касу за заявою на переказ готівки при цьому у реквізиті «Призначення платежу/зміст операції» заяви на переказ готівки зазначається «добровільне декларування» (п. 9 Положення № 83).

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління Головного управління

ДПС у Львівській області інформує

11:43
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.