Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування

Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування

З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів є запорукою швидшого відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У чисельних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності.

Пройти реабілітацію за кошти Фонду можуть усі застраховані особи, для яких лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, де вони перебувають, визначена така потреба.

ФССУ фінансує повний курс проходження медичної реабілітації за широким спектром профілів, зокрема, за профілем нейрореабілітації, м’язово-скелетної реабілітації, кардіо-пульмонарної реабілітації, при порушенні перебігу вагітності та ін.

Зверніть увагу, направлення на реабілітаційне лікування за кошти Фонду здійснюється зі стаціонару лікарні.

Отримати консультацію з приводу даного напрямку діяльності можна у спеціалістів Дрогобицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області за адресою м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика 14/1 або за телефонами (0244) 1-07-31, 3-79-89.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:10
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.