Вода для Східниці: Голови двох громад підписали угоду про водопостачання

Вода для Східниці: Голови двох громад підписали угоду про водопостачання

Угода про водопостачання між Бориславом та Східницею підписана.

У четвер, 28 жовтня, свої підписи під документом у Львівській обласній державній адміністрації поставили голова Східницької громади Іван Піляк та Бориславської громади Ігор Яворський.

Це відбулось після довгих суперечок між очільниками Борисла та курортної Східниці. Наголошуються, що ціна води не змінюється і залишається на рівні трохи більше 14 грн/м3 як і було.

“Ми виступили посередниками у переговорах на початку серпня. Провели низку нарад з керівниками територій та представниками комунальних установ обох міст. Східниця є курортним містечком, яке розвивається, жителі, підприємці і туристи не мають страждати через незмогу керівництва двох громад домовитися про насущну потребу у воді», — зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Нагадаємо, через конфлікт, гірське курортне селище Східниця залишилося без збалансованого централізованого водопостачання майже на весь липень. Останній тимчасовий договір на постачання води, за посередництва ЛОДА, міста підписали на початку серпня. А його термін збіг наприкінці літа. Теперішня угода про водопостачання між Бориславом і Східницею укладена терміном до 31 січня 2022 року з можливістю пролонгації.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:58
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.