Внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати фінансову допомогу від біржі криптовалют “Binance”

Внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати фінансову допомогу від  біржі криптовалют “Binance”

На початку червня цього року Дрогобицька районна військова адміністрація у співпраці з провідною біржею криптовалют “Binance” та благодійною ініціативою «Паляниця» розпочали проєкт, який має на меті забезпечити фінансовою допомогою найбільш незахищені верстви людей, а, зокрема, внутрішньо переміщених осіб. А також мешканців Дрогобицького району, які опинились у складних обставинах життя. 

Фінансова допомога від “Binance” нараховується на криптогаманець. Звідти її виводять на банківську карту особи.

Допомогу вже отримали жінки ВПО із Східницької, Меденицької та частково Бориславської ТГ. А зараз розпочався процес  виплати криптовалюти для ВПО із Трускавецької ТГ.  Відтак Понад 100 внутрішньо переміщених  українок вже зареєстровано для отримання фінансової допомоги, яку планують виплачувати найближчим часом у розмірі 75 доларів за місяць. Реєстрували ВПО у тимчасових притулках, де вони зараз мешкають.

Криптовалюта виплачуватиметься протягом 3 місяців відтак загальна сума становить 225 доларів на особу.

Фінансову підтримку отримують жінки від 18 років, які мешкають у колективних притулках району — санаторіях та державних установах. 

Нагадаємо, що понад 500 ВПО з Дрогобицького району зареєструвались на отримання фінансової допомоги від провідної біржі криптовалют “Binance” у партнерстві благодійної ініціативи «Паляниця». 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:00
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.