Власні кошти ФОПа можна зарахувати на підприємницький рахунок без податкових наслідків

У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують: власні кошти ФОПа, які внесені на розрахунковий розрахунок, не включають до складу доходів та не відображають у Книзі обліку доходів та витрат.

Для ФОП на загальній системі до складу оподатковуваного доходу зараховують виручку, яка надійшла ФОП як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності у вигляді:

• безготівкових грошових коштів, які надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
  • виручки в натуральній (негрошовій формі);
  • суми штрафів і пені, отримані від інших суб'єктів підприємництва за ЦПД за порушення умов договорів та інші доходи, які пов'язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Дрогобицька ДПІ

ГУ ДПС у Львівській області