Відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: ключова тема - ветеранська політика

Сьогодні, 3 квітня, відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника ОПУ, голови Президії Конгресу — Віктора Микити та Міністерки у справах ветеранів України — Наталії Калмикової.
До офлайн та онлайн режиму долучились обласні та районні військові адміністрації, представники органів місцевого самоврядування. Традиційно до Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України долучилась і Дрогобицька РВА.

Ключовою темою сьогоднішнього Конгресу є ветеранська політика та підтримка ветеранів у нашому суспільстві. Держава та громади мають зосередити зусилля на системній підтримці ветеранів і їхніх родин. Серед пріоритетів і завдань, які обговорили на зустрічі:
- забезпечення гідної фінансової підтримки незалежно від місця проживання
- створення команд супроводу ветеранів у громадах
- розвиток мережі сучасних ветеранських просторів
- забезпечення житлом ветеранів з інвалідністю та сімей загиблих
- доступ до якісної медичної допомоги, реабілітації та протезування
- підтримка у працевлаштуванні та інтеграції в мирне життя
- розвиток ветеранського бізнесу та можливостей самореалізації
Як зазначила сьогодні Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова — ветеранська політика та спільна робота у цьому напрямку — це не лише про підтримку, але передусім про гідність, вдячність і сильне майбутнє країни.
“Дякую громадам нашого Дрогобицького району, що долучилися до сьогоднішнього Конгресу, а також всім дотичним, хто працює у сфері ветеранської політики за вашу роботу”, — підсумував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.


