Уряд виплачує компенсацію 6 500 грн за працевлаштування ВПО

Уряд виплачує компенсацію 6 500 грн за працевлаштування  ВПО

Підтримка роботи українського бізнесу — важливе завдання для забезпечення екномічної спроможності нашої країни для протистояння викликам війни. Під час воєнного стану Уряд намагається всіляко підтримувати українських підприємців, відтак виплачує компенсацію за працевлашутвання внутрішньо переміщених осіб. 

Це означає, що кожен роботодавець може отримати компенсацію, надавши роботу особам, котрі приїхали із зони бових дій, втративши житло та майно. 

У Дрогобицькому районі вже сім місцевих підприємств працевлаштували 17 внутрішньо переміщених осіб, котрі приїхали із різних регіонів України та потребували підтримки. Ще четверо перебувають у процесі прийняття на роботу ВПО.

Умови отримання компенсації

Компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;

розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством;

подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.

Особа з числа внутрішньо переміщених осіб може бути працевлаштована на умовах, визначених цим Порядком, один раз.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи на умовах, передбачених пунктом 2 цього Порядку.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:53