Урочистою ходою Львівщина відзначить Свято Героїв

У неділю, 23 травня Львівщина відзначатиме Свято Героїв. В межах відзначення запланована урочиста хода від пам’ятника Степану Бандері до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Захід розпочнеться о 13:30 год з формування єдиної колони з представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних громадських організацій та студентської молоді біля пам’ятника С. Бандері. Очолить колону — оркестр Західного територіального управління Національної гвардії України.

Урочиста хода рухатиметься за маршрутом: пам’ятник С. Бандері — вул. Коперника — просп. Свободи – пам’ятник Т. Шевченку.

Передбачені зупинки колони для покладання квітів (покладають ліцеїсти Ліцею з посиленою фізичною підготовкою ім. Героїв Крут) до пам’ятника С. Бандері, таблиці Р. Шухевича (вул. Т.Чупринки); пам’ятника М. Вербицькому (вул. Т.Чупринки); пам’ятника Жертв комуністичних злочинів (пл. М. Шашкевича); таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів (вул. С.Бандери); пам’ятника отцю М. Шашкевичу (вул. Коперника); таблиці патріарху Й. Сліпому (вул. Коперника); таблиці О. Гасину (вул. Коперника); таблиці Р. Дашкевичу (вул. Коперника).

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбудеться виступ оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.