Українська команда – абсолютний чемпіон на Міжнародних дитячих змаганнях з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN»

Українська команда – абсолютний чемпіон на Міжнародних дитячих змаганнях з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN»

На схилах гірськолижного комплексу «Буковиця», котрий знаходиться в околицях Борислава, 27-28 січня вже вчетверте відбувся український етап 3-х етапних Міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту Karpatia OPEN.

На офіційну церемонію заходу українського етапу «Bukovytsia OPEN FIS», який є частиною Міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN», завітали голова Дрогобицької районної державної адміністрації – Степан Кулиняк та голова районної ради – Андрій Шевкенич.

Цьогоріч на змагання завітали не лише спортсмени українських команд, але й представники Польщі, Словаччини, Білорусії та Вірменії.

«Буковиця» – це і гарний приклад соціально відповідального бізнесу. Тут також утримують та розвивають дитячу спортивну школу. Дякую організаторам, що популяризуєте нашу туристичну Дрогобиччину і розвиваєте гірськолижний напрямок.  Результати свідчать, що учасники максимально продемонстрували свою майстерність, надихалися цілющим гірським повітрям і отримали незабутні враження. А ще абсолютним чемпіоном турніру – стала команда України», — сказав голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Нагадаємо, що «Karpatia OPEN» – це міжнародні три етапні змагання і є продовженням вже існуючих міжнародних змагань Bukovytsia OPEN, котрі стали українським етапом і проходять у Бориславі. Ініціаторами їх проведення стали Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України», гірськолижний комплекс «Буковиця» і ГО «Бориславська Сніжинка».

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:02
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.