У застосунку «Дія» нові послуги: сповіщення про перевірку кредитної історії та протидія шахрайству

У застосунку «Дія» нові послуги: сповіщення про перевірку кредитної історії та протидія шахрайству

В застосунку «Дія» запустили нову послугу для захисту українців та протидії шахрайству — push-сповіщення про нові кредити та перевірку кредитної історії.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй Facebook-сторінці.

Перевірка кредитної історії — це обов’язковий етап при оформленні кредиту. Тепер якщо хтось перевірятиме вашу історію або візьме кредит, ви отримаєте повідомлення.

Функція працює за замовчуванням, а застосунок оновлювати не потрібно. Детальніше —  у відео. Послуга допоможе запобігати новим випадкам шахрайства. Адже щодня до Кіберполіції надходять сотні звернень від українців про те, що на них незаконно оформлюють кредити. Завдяки новій послузі в Дії допоможемо українцям захиститись від кредитних шахраїв, зберегти кошти та бути захищеними від інших махінацій.

Якщо в «Дії» приходить повідомлення, що на вас взяли новий кредит, а ви його не відкривали, то можна буде одразу в застосунку перейти за посиланням та написати скаргу. А якщо побачите сповіщення, що, наприклад, банк перевіряє вашу кредитну історію з метою відкрити кредит, ви можете зв’язатись з установою для з’ясування деталей.

Послугу міністерство цифрової трансформації України впроваджує разом з Українським бюро кредитних історій.

11:21
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.