У Трускавецькій територіальній громаді мати народила трійню: породіллю особисто привітав Віктор Ляшко

1 вересня в сім`ї Сирватків (село Уличне Трускавецької територіальної громади) народилася трійня: хлопчик та дві дівчинки. Дітей назвали Марком, Златою та Соломією. Тато Василь Сирватка і мама Леся Савчин приймали вітання. Одним з перших ще у пологовому їх привітав міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко.
А нещодавно до щасливих батьків, завітали представники трускавецької влади: міський голова Андрій Кульчинський, заступник міського голови, депутат обласної ради Святослав Стефанків, староста села Уличне Мар`яна Мазурик. Вони побажали родичам та їхнім дітям щасливої долі, мирного неба, здоров'я та Божого благословення.
Нагадаємо, що в липні цього року, у Трускавець з робочим візитом завітав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Тоді до офіційної зустрічі долучились заступник голови Львівської обласної військової адміністрації — Іван Собко, начальник Дрогобицької військової адміністрації — Степан Кулиняк, заступник міського голови Трускавця — Олександр Ткаченко, а також медики та керівники санаторно-лікувальних закладів Трускавця та регіону. Влітку головною метою візиту Міністра охорони здоров’я України було оглянути медичні та лікувально-оздоровчі заклади регіону для розширення доступу українців до реабілітаційних послуг, зокрема, розвитку у сфері нейрореабілітації та інших комплексно-важливих методів лікування та одужання наших громадян.
Фото: Трускавецька міська рада