У середу у селі Рихтичі не буде газу

У середу у селі Рихтичі не буде газу
Львівська філія «Газмережі» повідомляє про відключення у середу, 21 серпня.
 
Дрогобицьке УЕГГ
 
У зв’язку з проведенням робіт на газопроводі середнього тиску тимчасово буде відсутнє газопостачання у 998 абонентів у с. Рихтичі.
 
Припинення газопостачання відбудеться з 08:00, відновлення — після 16:00, в міру виконання робіт.
 
Не залишайте без нагляду ввімкнені газові прилади!!!
 
Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:12