У середу у селі Рихтичі не буде газу

Львівська філія «Газмережі» повідомляє про відключення у середу, 21 серпня.
Дрогобицьке УЕГГ
У зв’язку з проведенням робіт на газопроводі середнього тиску тимчасово буде відсутнє газопостачання у 998 абонентів у с. Рихтичі.
Припинення газопостачання відбудеться з 08:00, відновлення — після 16:00, в міру виконання робіт.
Не залишайте без нагляду ввімкнені газові прилади!!!
Перепрошуємо за тимчасові незручності.