У Підбужі зростає кількість охочих провакцинуватися від коронавірусу

У Підбужі зростає кількість охочих провакцинуватися від коронавірусу

Ситуація з вакцинацією проти коронавірусу мешканців смт Підбуж Східницької громади покращується, а кількість охочих провакцинуватися – зростає.

 

Про це сьогодні, 11 жовтня, під час щотижневої апаратної наради голови Дрогобицької РДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації повідомив начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Петро Сушко.\

 

 

 

Так, за словами Петра Сушка, у Східницькій громаді у межах «жовтої зони» карантину у звичному режимі працюють всі навчальні заклади. Тобто очно навчаються учні як молодшої, так і середньої школи.

 

Гіршою є ситуація у Меденицькій громаді, де надалі у звичному режимі не працюють 4 заклади освіти. Всього тут їх 15, з яких звично працює 11.

 

Нагадаємо, з 23 вересня Україна перейшла в «жовту» зону карантину.

Обмеження цієї зони передбачають, що школи працюватимуть офлайн, якщо 80% педагогів вакциновані проти коронавірусу. Якщо вакциновано менш працівників, то школа переходить в онлайн-режим, або йде на карантин. Однак це не стосується дитячих садочків та молодших класів. Вони продовжують працювати при будь-якому рівні карантину.

 

 

18:44
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.