У Львові відзначили переможців обласного етапу конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка — серед них четверо учнів із Дрогобиччини

У Львові відзначили переможців обласного етапу конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка — серед них четверо учнів із Дрогобиччини

Переможців ІІІ (обласного) етапу ХХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХVІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка нагородили 13 травня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Загалом призові місця здобули 48 учасників.

Дипломи отримали учні-переможці обласного етапу та педагоги, які підготували талановиту молодь до участі в конкурсах.

Учасників заходу привітали представники обласної влади та освітянської спільноти. 

У ІІІ (обласному) етапі конкурсу мені Тараса Шевченка цього навчального року взяли участь 193 учні, із яких 21 став переможцем.

З них — Мілана Шевченко. Учениця середньої загальноосвітньої школи №1 м. Трускавець посіла 2 місце. Підготувала учасницю вчителька Наталія Огірчак.

Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика цьогоріч нараховував 253 учасників, переможцями стали 27 учнів.

З них учні Дрогобицького району:

  • 1 місце – Даниїл Жидко, учень Ліцею № 2, Дрогобицької міської ради. Вчителька – Тетяна Гоцій;
  • 1 місце – Софія Сосяк, учениця КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей». Вчителька – Ірина Мосевич;
  • 2 місце – Максим Кісилевич, учень НВК «СЗШ №2-гімназія» Трускавець. Вчителька Марія Грицик.

Вітаємо переможців! Важливо, що молодь бере участь у мовно-літературних конкурсах, адже це свідчить про високий рівень зацікавлення українською мовою та літературою, що є невід’ємною складовою нашої ідентичності та нашого культурного спадку.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:46