У Дрогобицькій РВА відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків

26 лютого у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків, які будуть завдані землекористувачу ДП “Ліси України” у зв’язку з укладенням договору земельного сервітуту на частину земельної ділянки. Засідання очолив заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців.
Участь у засіданні взяли також представники філії “Карпатський лісовий офіс” ДП “Ліси України” та ПрАТ “Львівобленерго”.
За результатами засідання було підписано акт щодо сплати ПрАТ “Львівобленерго” нарахованих збитків землекористувачу ДП “Ліси України” у встановленому законом порядку.


