У Дрогобицькій РВА відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків

У Дрогобицькій РВА відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків

26 лютого у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків, які будуть завдані землекористувачу ДП “Ліси України” у зв’язку з укладенням договору земельного сервітуту на частину земельної ділянки. Засідання очолив заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців.

Участь у засіданні взяли також представники філії “Карпатський лісовий офіс” ДП “Ліси України” та ПрАТ “Львівобленерго”. 

За результатами засідання було підписано акт щодо сплати ПрАТ “Львівобленерго” нарахованих збитків землекористувачу ДП “Ліси України” у встановленому законом порядку.


Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:55