У Дрогобичі вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

У Дрогобичі вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди біля пам'ятного знаку, що розташований у Дрогобичі біля пожежно-рятувальної частини, відбулось символічне покладання квітів. У заході взяв участь голова Дрогобицької районної державної адміністрації — Степан Кулиняк. Присутні вшанували пам'ять загиблих дрогобичан-ліквідаторів хвилиною мовчання, тим самим нагадавши суспільству про проблеми ліквідаторів-вогнеборців, котрі ризикуючи власним життям, захистили від атомного лиха нашу круїну.

Додамо, що сьогодні у Дрогобичі залишилось близько 300 дрогобичан-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ще до 90-тих років їх було 600 людей. А першими, хто віддав життя зупиняючи «ядерний смерч», рятуючи інших – були саме пожежники. Тому знаково, що пам'ятний знак у Дрогобичі розташований саме біля пожежно-рятувальної частини, що на вулиці Зварицька»

Важливо зберегти пам'ять про цих відважних людей, спорудивши їм повноцінний меморіальний пам'ятник. Цю ідею, котра вже давно назріває у місті, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк обговорив із головою Дрогобицької  районної  громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС «Захист – Василем Шевчуком. Голова Дрогобицької РДА також додав, що сподівається на швидку реалізацію цього помислу та всіляко допомагатиме.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя декількох поколінь, завдавши непоправних втрат. Наслідки цього лиха ми відчуваємо і досі. Водночас Чорнобильська катастрофа показала, наскільки великою може бути людська самопожертва. Хоробрість та самопожертва, котру показали ліквідатори аварії назавжди залишуться на сторінках історії та в пам’яті людства.

 

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:10
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.