У Бориславі встановили меморіальну дошку в памʼять про загиблого військовослужбовця

У Бориславі встановили меморіальну дошку в памʼять про загиблого військовослужбовця

Вчора, 3 квітня, на фасаді Бориславського ЗЗСО №7 відкрили та освятили памʼятний знак випускникові Олексію Демʼяну. 

Народився Олексій у місті Борислав. Був старшим лейтенантом у 15 мобільному прикордонному загоні. Виконував бойові завдання на Харківському та Луганському напрямках. Загинув воїн 3 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Сергіївка, що на Луганщині. Йому було 22 роки.

Меморіальну дошку Захиснику Олексію Дем'яну відкрили батьки Героя та міський голова Ігор Яворський. Квіти шани й пам'яті поклали брати Захисника.

Тепер ще одна пам'ятна дошка на будівлі школи нагадуватиме всім перехожим про ціну нашої свободи.

Вічна шана нашому Героєві!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:57