У Бориславі проходять навчання ДСНС. Можливе задимлення.

У Бориславі проходять навчання ДСНС. Можливе задимлення.

Сьогодні, 9 жовтня, у Бориславі проходитимуть щорічні навчання із професійної та психологічної підготовки новопризначеного особового складу пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області. 

Протягом дня можливе короткочасне задимлення в районі Бориславського навчально-тренувального полігону. 

Просимо зберігати спокій,  це пов’язано з відпрацюванням практичних навичок рятувальниками задля безпеки мешканців Дрогобиччини.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:05