Синоптики попереджають про штормове попередження у Львівській області

Синоптики попереджають про штормове попередження у Львівській області

Надзвичайники оголосили штормове попередження на Львівщині на дві найближчі доби. За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, протягом середи, 5 січня вночі та вранці, очікуються пориви західного вітру 15-20 м/с. Відтак синоптики попереджають про І рівень небезпеки жовтий.

Окрім цього, з 04.01 по 06.01 2022 року, у зв’язку із опадами на річках басейну Дністра очікується поновлення підйому рівнів води на 0,3 – 1,3 м над рівнями 03 січня на 08 годин. Можливий початковий вихід води на заплаву (жовтий рівень небезпеки).

Дрогобицька районна державна адміністрація закликає усіх зважати на прогноз погоди й бути обережними під час руху. Нагадуємо, що не варто ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити.

До слова, повідомляємо, що при ускладнені ситуації, загрозі виникнення НС внаслідок складних погодних умов, просимо оперативно звертатись до чергової служби ГУ ДСНС у Львівській області, або телефонувати на гарячу лінію 101.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:51
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.