1 вересня стартувало добровільне декларування: кого це стосується та як подати декларацію

1 вересня стартувало добровільне декларування: кого це стосується та як подати декларацію

З 1 вересня громадяни України мають право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори.

Про це інформує Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме до 1 вересня 2022 року.

Нормами Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» громадянам України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, надана можливість добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування. Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет. До подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній або іноземній валютах на спеціальному рахунку, що може бути відкритий в банках України.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління

ГУ ДПС у Львівській області

10:51
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.