Сьогодні відійшов у вічність останній онук Івана Франка – Роланд Франко

Сьогодні відійшов у вічність останній онук Івана Франка – Роланд Франко

Сьогодні вночі на 90-му році життя зупинилось серце Роланда Франка — останнього онука Івана Франка, українського ученого-інженера, дипломата, громадського діяча, кандидата технічних наук та «хрещеного батька української антарктичної станції».

«Смерть Роланда Франка — це велика втрата для України та Дрогобицького краю. Світла постать Роланда Тарасовича, унікальної людини-легенди, великого патріота України назавжди залишиться в нашій пам’яті. Його здобутки та започатковані справи будуть прикладом для багатьох поколінь. Щирі співчуття рідним та близьким, усім, хто знав та працював з Роландом Франком! Царство небесне і вічна Пам‘ять!» — висловив співчуття голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк.

Роланд Франко був популяризатором творчості свого діда, головою правління Міжнародного фонду Івана Франка.

Саме Роланд Франко у 2015 році заснував Міжнародну премію імені Івана Франка, Церемонія вручення якої відбувається у Дрогобичі і яка вже п‘ять разів поспіль збирала на малій батьківщині Каменяра відомих вчених з України та закордону, політичних діячів країни та дипломатичного корпусу.

А кир Любомир Гузар — став першим лауреатом Міжнародної премії імені Івана Франка, яка є почесним визнанням наукових відкриттів, вагомих здобутків та значних заслуг науковців в галузі суспільних наук та україністики.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:13
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.