Служив медиком: у Дрогобицькій громаді прощаються зі захисником Мар’яном Прокопівим

Служив медиком: у Дрогобицькій громаді прощаються зі захисником Мар’яном Прокопівим

Дрогобицька громада у скорботі прощається зі захисником Мар’яном Прокопівим. Він служив медиком у Богодухівському районі Харківської області. 

Мар’ян Прокопів – випускник Львівського медичного училища «Монада» за фахом «фельдшер». Він працював масажистом у санаторії «Батьківщина» у Трускавці та на заробітках у Польщі.

З 2025 року за мобілізацією долучився до лав ЗСУ як обмежено придатний до несення військової служби. У квітні 2026 року його стан здоров’я різко погіршився: була необхідна пересадка серця. На жаль, сьогодні, 26 червня, життя військовослужбовця обірвалося у Львівському військовому госпіталі.

Щоб віддати шану захиснику, на перехрестя Героїв прибули рідні, духовенство, заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, рідні та друзі.

Вічна пам’ять Захиснику, співчуття рідним.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:06