Скільки у Дрогобицькому районі виборців та чи активні вони? – моніторинг відділу Державного реєстру виборців

Скільки у Дрогобицькому районі виборців та чи активні вони? – моніторинг відділу Державного реєстру виборців

У Дрогобицькій районній державній адміністрації провели моніторинг щодо статистики виборців у Дрогобицькому районі. Зокрема, йдеться про активність мешканців  та їх громадянську позицію під час голосування.

Статистичні дані показують, що кількість виборців у Дрогобицькому районі станом на 30.09.2021 р. становить 170 509 осіб. Тобто осіб віком старше 18 років з правом виборчого голосу.

У Бориславській міській громаді -  30 540 виборців, у Дрогобицькій міській громаді – 87 530 виборців, у Трускавецькій міській громаді 24 797 виборців, у Меденицькій селищна громаді  — 13 809 громаді, у Східницькій селищній громаді – 13 833 виборців

Всього постійних виборчих дільниць у межах Дрогобицького району —  151. Явка під час голосування мешканців у порівнянні з минулими роками змінилась та набула дещо негативної динаміки.

У відділі ведення Державного реєстру виборців, де вже багато років працюють зі статистичними даними виборців, кажуть, що зараз спостерігається, на жаль, пасивність громадян до чергового виборчого процесу, відтак явка найбільш активних виборців складає всього 10-15% від кількості усього населення. Індиферентність мешканців частково пов’язана зі зневірою та суспільною байдужістю до влади та місцевих органів. Проте, є й такі громадяни, котрі не з’являються на вибори лише тому, що не подають завчасно зміни своєї офіційної реєстрації за місцем проживання, а тому не можуть вчасно волевиявитись.

Загалом, динаміка дослідження та її статистичні дані говорять про те, що громадяни рідше приходять на свої виборчі дільниці, у порівнянні з минулими роками. Попри скептичність та сумніви думки мешканців, все ж важливо, аби жителі громади чітко розуміли вагомість своєї участі на виборах країни, активно включались під час виборчого процесу. Таким чином впливати  на діяльність депутатів місцевих рад, моніторити та самостійно сприяти покращенню свого міста чи регіону.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:03
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.