​Школи Дрогобицького району перевірили на готовність до впровадження реформи харчування

​Школи Дрогобицького району перевірили на готовність до впровадження реформи харчування

Українські школи активно готуються до впровадження реформи шкільного харчування, яка реалізується під егідою першої леді країни Олени Зеленської. До 1 січня 2022 року обов’язковою вимогою є готовність 100% шкіл до впровадження реформи.

Реформування шкільного харчування, спрямоване на розбудову системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок і здійснюються відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі.

З метою впровадження реформи у межах освітньої субвенції з державного бюджету для українських шкіл спрямували кошти на оновлення шкільних харчоблоків. До проведення модернізацій шкільних їдалень були залучені органи місцевого самоврядування.

Серед тих шкіл, де стартував процес впровадження реформи, є і школи Дрогобицького району.

Про це під час щотижневої апаратної наради голови Дрогобицької РДА Степана Кулиняка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації у понеділок, 16 серпня, повідомив начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту Петро Сушко.

Так, нещодавно спеціальна робоча комісія з числа представників Дрогобицької РДА, управління Державної служби якості освіти у Львівській області, Держпродспоживслужби та ГУ ДСНС у Львівській області проінспектувала готовність цих шкіл у межах впровадження реформи шкільного харчування. Так, комісія відвідала Підбужську, Доброгостівську, Меденицьку школи, Бориславську школу №4 імені Стефана Коваліва, Трускавецьку школу №2-гімназію, Дрогобицьку школу №3 імені В. Чорновола та Дрогобицький ліцей імені Б.Лепкого.

Лідером щодо впровадження реформи шкільного харчування стала Трускавецька школа №2-гімназія, де вже встановлено все кухонне обладнання та опрацьовується вся нормативна база щодо реформування.

Також комісія перевірила стан пожежної безпеки у шкільних їдальнях, виконані ремонтні роботи, функціонування їдалень у межах методики ХАССП та ін.

За результатами обстежень відповідну інформаційну довідку подано до Львівської обласної державної адміністрації, відповідно до якої буде сформовано подальший план роботи у цьому напрямі.

19:11
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.