Пришвидшуємо цифровізацію України: Верховна Рада прийняла законопроєкт про Національну програму інформатизації

Пришвидшуємо цифровізацію України: Верховна Рада прийняла законопроєкт про Національну програму інформатизації

Верховна Рада підтримала законопроект № 6241 «Про Національну програму інформатизації» в цілому. «За» проголосували 286 депутатів.

Згідно із законопроектом у держуправлінні можна буде швидше впроваджувати цифрові технології. Це позитивно вплине на результативність та ефективність роботи держорганів.

Завдяки «Національній програмі інформатизації» держоргани та органи місцевого самоврядування зможуть швидше комунікувати одне з одним, приймати рішення і здобувати результати. А українці — отримувати необхідні держпослуги набагато швидше.

Крім цього, законопроект спрямований на підвищення рівня кіберзахисту, що особливо актуально під час війни. Надійний кіберзахист та протидія інформаційним загрозам з боку росії — це захист цифрової економіки й персональних даних українців.

Також законопроект допоможе подолати цифрову нерівність у суспільстві завдяки підвищенню рівня доступу суспільства до технологій та різноманітних можливостей, зокрема, в економічній, соціальній, культурній, освітній галузях.

Закон набуває чинності 1 березня.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:20
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.