При міських та селищних радах району пропонують створити штаби Громадських інспекторів з охорони довкілля

При міських та селищних радах району пропонують створити штаби Громадських інспекторів з охорони довкілля

У середу, 26 січня, у Дрогобицькій РДА відбулася робоча зустріч очільника райдержадміністрації Степана Кулиняка з головою штабу Громадських інспекторів з охорони довкілля при ДЕІ у Львівській області Ростиславом Афанасьєвим. Участь у зустрічі також взяв начальник відділу координації діяльності територіальних органів Дрогобицької РДА Андрій Барановський.

У межах зустрічі сторони обговорили питання дотримання на теренах району законодавства у сфері охорони навколишнього середовища. Так, при Дрогобицькій РДА планується створити спеціальну робочу групу з виявлення порушення полювання, риболовлі, незаконної рубки лісу, виявлення несанкціонованих смітників, підпалів, місць знаходження борщівників та посадок наркотичних речовин.

Окрім цього, під час зустрічі йшлося про можливість створення штабів Громадських інспекторів з охорони довкілля при кожній місцевій раді територіальних громад Дрогобицького району. Їх діяльність, зокрема, буде спрямована на активізацію роботи з припинення та недопущення браконьєрства в регіоні.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:30
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.