Посівні площі у Дрогобицькому районі збільшили на півтори тисячі гектарів

Через неможливість повномасштабного засіву земель на територіях сходу  та частини півдня і півночі країни, у західних регіонах країни максимально збільшують посівні площі. Це необхідно для того, аби забезпечити Україну достатньою кількість зернових чи інших сільськогосподарських культур.

Зокрема у Дрогобицькому районі посівні площі збільшили на 1,5 тисяч гектарів. Це на 11% більше, ніж торік.

Як зазначив перший заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Роман Шлярп, станом на сьогодні аграрії продовжують посівну кампанію. Триває посів сої, кукурудзи, а також згодом – гречки. Дрогобицька РВА докладає всіх зусиль для того, аби аграрії не відчували дефіциту пального, що зумовлено руйнуванням нафтопереробних станцій російським агресором.

Нагадаємо, що загалом прогнозовані посівні площі під урожай 2022 року становлять 15 тисяч 168 гектарів. На сьогодні засіяли вже більше 10 тисяч гектарів, включаючи як озимі, так і ярі культури.