Понад 3,6 мільйона українців вже подали заявки на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка

Понад 3,6 мільйона українців вже подали заявки на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка

Понад 3,6 мільйона українців подали заявки на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка, яка стартувала 19 грудня поточного року. Програма ініційована Президентом України і має на меті не лише заохотити українців вакцинуватись від COVID-19, а й підтримати бізнес, який найбільше постраждав від пандемії, зокрема сферу культури, спорту, пасажирських перевезень.

Відповідно до умов програми 1000 грн можуть отримати всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. На сьогодні послуга доступна виключно в мобільному застосунку Дія. На другому етапі програми (2-3 квартал 2022 року) буде запропоновано альтернативний механізм нарахування, над яким зараз працюють.

Щоб отримати кошти українцям потрібно:

— завантажити застосунок Дія та авторизуватись у ньому;

— переконатись, що у мобільному застосунку Дія є «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації;

— зайти у розділ Послуги та вибрати єПідтримку;

— оформити рахунок єПідтримка через мобільний застосунок Дія, перейшовши за посиланням в онлайн-банк, або заздалегідь в одному з банків-партнерів;

— завершити реєстрацію за підказками та очікувати зарахування коштів, які надійдуть на рахунок впродовж кількох днів.

Кошти можна буде витратити на придбання абонементу у спортзал чи фітнес-клуб, квитків до кінотеатру, театру, музею, залізничних та авіаквитків для подорожей Україною, книжок. Перелік послуг планується поступово розширювати, наразі Уряд напрацьовує механізм надання 1000 грн на купівлю ліків у аптеках українцям, старшим за 60 років.

Кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал на касі компанії). Банки розпізнаватимуть категорію товарів чи послуг при оплаті, тому витратити гроші на інші цілі, ніж передбачені програмою, перевести їх на картку, зняти готівкою — буде неможливо.

Докладніше як отримати виплату: https://e-aid.diia.gov.ua

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:22
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.