Пліч-о-пліч: У Східниці відбулися змагання зі спортивного орієнтування

На території «Парку Пантелеймона» у селищі Східниця відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед команд закладів освіти Східницької територіальної громади у межах програми «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Учасники змагань представляли два заклади освіти: Підбузький та Опаківський ЗЗСО.

У захоплюючій боротьбі перемогу здобула команда Опаківської загальноосвітньої школи, яка продемонструвала високий рівень підготовки та командний дух. Друге місце виборола команда Підбузької ЗЗСО, показавши впевнену гру та велике бажання перемогти. Учасники були нагороджені кубками, грамотами та призами.

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги — це змагання серед учнів України під гаслом РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО.
