Піврічні надходження до держбюджету з Дрогобичини склали більше 1 мільярда гривень

Піврічні надходження до держбюджету з Дрогобичини склали більше 1 мільярда гривень

1 мільярд 30 мільйонів гривень податків сплатила Дрогобиччина до державного бюджету України за перше півріччя 2022 року. Зокрема у червні виплати становили 127 мільйонів гривень.

Про це інформують у фінансовому управлінні Дрогобицької РВА.

Окрім цього, до місцевих бюджетів п’яти територіальних громад Дрогобицького району мобілізовано 592,863 мільйонів гривень податків і зборів, що на 65 мільйонів 829 тисяч гривень більше прогнозованого плану. В цілому місцеві бюджети перевиконали план на 12,5%.

«Поки нам вдається зберігати економічну стабільність, однак всі чудово розуміємо, що попереду дуже не легкі часи і фінансова скрута цілком можлива. Але попри те мусимо працювати, зміцнювати економіку, бо це ще один фронт, без якого неможливо виграти нашу війну за свободу», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

У розрізі територіальних громад: до бюджету Дрогобицької ТГ надійшло 289 мільйонів 714 тисяч гривень, Трускавецької ТГ – 123 мільйони 288 тисяч гривень, Бориславської ТГ – 105 мільйонів 737 тисяч гривень, Східницької ТГ – 29 мільйонів 91 тисяч гривень, Меденицької ТГ –  45 мільйонів 31 тисяча гривень.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:16
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.