Перша леді України — Олена Зеленська взяла участь у презентації книги про безбар'єрність

Перша леді  України — Олена Зеленська взяла участь у презентації книги про  безбар'єрність

Нещодавно у Києві відбулася презентація дитячої художньої книги «Світ без меж» авторки, громадської діячки — Анастасії Степули. Книга доступно знайомить своїх читачів з інклюзивною складовою та у легкій формі розповідає про різноманіття, рівність й толерантне спілкування до інших. Цільова аудиторія книги «Світ без меж» — це передовсім діти молодшого віку, проте її буде корисно прочитати і дорислим, оскільки тут йдеться про важливість взаємного діалогу. Очікується, що до кінця року її примірники буде поширено серед 20 тисяч українських шкіл.

Презентація відбулася за участі першої леді Олени Зеленської, міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, голови громадської спілки «Освіторія» Зої Литвин, директорки видавництва «Основи» Дани Павличко, директорки Українського інституту книги Олександри Коваль.

Олена Зеленська зазначила, що авторка Анастасія Степула своїй книзі «Без меж» змогла пояснити складні питання у надзвичайно простій формі, відтак стати провідником у світ різноманіття та часом складних запитань для дітей. А для дорослих – важливим путівником та можливістю побачити світ дитячими очима.

У виданні доступно пояснено фізичне й ментальне різноманіття людей та розкрито основи толерантного спілкування. Книга розрахована на вивчення у супроводі педагогів й спеціалістів. Ілюстрації до видання створила Катерина Покладова. Проект реалізовано за підтримки Міністерства культури України, Українського інституту книги та ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів». Книга вийшла друком у видавництві «Основи».

Фото: веб-сайт Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:38
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.