На щиті повернувся у Бориславську громаду захисник Орест Войтович

На щиті повернувся у Бориславську громаду захисник Орест Войтович

Сьогодні у Бориславській громаді прощаються зі захисником Орестом  Войтовичем. Він стояв на захисті України з листопада 2024 року.

Він служив у 5-й окремій важкій механізованій бригаді.  Віддано виконував свій військовий обов’язок. На жаль,  23 січня 2025 року в районі селища Андріївка Волноваського району Донецької області захисник загинув. З того часу вважався зниклим безвісти.

У воїна залишилися донька та син.

Щоб віддати шану Воїну, на перехрестя Героїв прибули  духовенство, рідні, заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців та службовці, представники громади, друзі, побратими.

Вічна пам’ять Герою!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:11