На щиті повернувся у Бориславську громаду захисник Орест Войтович

Сьогодні у Бориславській громаді прощаються зі захисником Орестом Войтовичем. Він стояв на захисті України з листопада 2024 року.
Він служив у 5-й окремій важкій механізованій бригаді. Віддано виконував свій військовий обов’язок. На жаль, 23 січня 2025 року в районі селища Андріївка Волноваського району Донецької області захисник загинув. З того часу вважався зниклим безвісти.
У воїна залишилися донька та син.
Щоб віддати шану Воїну, на перехрестя Героїв прибули духовенство, рідні, заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців та службовці, представники громади, друзі, побратими.
Вічна пам’ять Герою!






