На розвиток спорту у Дрогобицькому районі витратили понад 52 мільйони гривень

На розвиток спорту у Дрогобицькому районі витратили понад 52 мільйони гривень

На Дрогобиччині майже 25 тисяч мешканців активно залучені до спортивних занять в регіоні. Це показує, що Дрогобиччина – регіон, де спорт активно впроваджений в повсякденне життя мешканців як і на аматорському, так  і на професійному рівнях.

Загалом, у Дрогобицькому районі кількість спортивних споруд становить 336, з них – комплексних споруд 318, до складу яких входять  стадіони з трибунами на 1500 – 3000 місць та більше, спортивні майданчики з тренажерам обладнанням, тенісні корти та футбольні поля.

Окрім цього,  на Дрогобиччині розташовані спортивні зали площею не менше 162м2, в яких розташовані тренажери з обладнанням,  плавальні басейни 50-метрові та 25-метрові, де періодично тренуються як професійні спортсмени, так і прихильники плавання.

Щодо фінансування сфери фізичної культури та спорту– видатки усіх видів  спорту у нашому регіоні становить 52 мільйони 475 827 тисяч гривень за період 2021 року.  За підрахунками, на будівництво нових спортивних споруд  у Дрогобицькому районі витрачено 1 мільйон 700 тисяч гривень.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:10
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.