На Львівщині запрошують взяти участь у Школі експортера: як зареєструватись

На Львівщині запрошують взяти участь у Школі експортера: як зареєструватись
 
Школа експортера — це щорічний проєкт, який реалізовує Департамент економічної політики Львівської ОДА.
 
Проект розділений на два рівні:
 
  • рівень «BASIC» – для тих, хто лише планує розпочати експорт, хоче зрозуміти його покроковий механізм, вивчити потенційний новий ринок та клієнта, правові та юридичні аспекти у сфері експорту, дізнатись реальні кейси від гравців бізнесу, що успішно продають свій товар та послугу за кордон;
Навчання відбуватимуться двічі на тиждень впродовж 12 листопада – 5 грудня 2024 року.
 
  • рівень «PRO» – для тих, хто вже розпочав просувати свій товар на експорт та компаній, які є системними експортерами. В межах курсу передбачено як теоретичні, так і практичні поради щодо масштабування товарів та послуг на міжнародних ринках, юридичні аспекти експорту, а також можливості інструментів підтримки експорту від державних органів та міжнародних донорів;
Навчання відбуватимуться двічі на тиждень впродовж 18 листопада – 9 грудня 2024 року.
 
Реєстрація за покликання.
 
 
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:49