На Львівщині вперше оголосили конкурс інноваційних проєктів

На Львівщині вперше оголосили конкурс інноваційних проєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації, у межах реалізації Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки, розпочав прийом заявок на конкурс інноваційних проєктів для закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, наукових парків у партнерстві з суб’єктами господарювання, що зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Львівської області.

Участь у конкурсі можуть взяти заклади вищої освіти, науково-дослідні установи та наукові парки у партнерстві з суб’єктами господарювання, які зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Львівщини. Тобто, будь-яка юридична особа, яка має цікаву ідею для стартапу чи, наприклад, хоче впровадити інновації в управлінні, може звернутися до наукової установи і разом податися на конкурс.

Загальна сума фінансування конкурсу — 5 млн гривень. Проєкти-переможці отримають співфінансування у розмірі щонайбільше 60% від їхньої вартості, але не більше 1 млн гривень. Тобто, спільна сума для одного проєкту може вийти 1,666 мільйона гривень, або й більше, якщо більше захоче вкласти у нього бізнес.

До журі конкурсу запросили представників Львівської обласної ради та ОДА, проректорів з науки НУ «Львівська політехніка», ЛНУ імені Івана Франка, Українського Католицького Університету, а також фахівців найбільших в області та найуспішніших бізнесів.

Подати заявку на конкурс можна буде до 15 вересня 2021 року.

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: Табакера Вадим — 0673830750, Столярчук Максим — 0676739308.

Детальніше про умови і порядок проведення Конкурсу — за посиланням.

За інформацією Львівської ОДА


Стежте за новинами в нашому Telegram-каналі


17:24
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.