На Львівщині до навчання повернулися майже 16 тисяч дітей шкільного віку з інших областей

Освітній процес на Львівщині потрохи відновлюється. Зокрема в області до навчання повернулися майже 16 тисяч дітей шкільного віку з інших областей. За цим показником Львівська область лідирує в Україні.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Навчаються учні офлайн та дистанційно. Форму навчання кожен заклад визначає самостійно, враховуючи усі безпекові моменти. Водночас у дитячі садочки Львівщини віддали 261 дитину з числа вимушених переселенців.

Нагадуємо, що в області розробили інформаційний буклет про те, як дітям-переселенцям долучитися до освітнього процесу на Львівщині.