На Дрогобиччині розпочалась жнивна кампанія 2022 року

На Дрогобиччині розпочалась жнивна кампанія 2022 року

Попри складний час та війну в країні, на Дрогобиччині таки розпочалося збирання ранніх зернових культур, а саме озимого ячменю, оскільки він дозріває найшвидше серед зернових колосових культур.

 З наступного тижня процес збору урожаю лише посилюватиметься.

 Загалом цього року сільськогосподарськими підприємствами Дрогобиччини посіяно 15141 га сільськогосподарських культур, а це на 1682 га більше, аніж торік. З них:

  • 4506 га озимих культур (серед яких озимі зернові та озимий ріпак)

  • 10625 га ярих культур (зернові, технічні, картопля та овочі, кормові).

Крім того, цього року  в сільськогосподарських  підприємствах району збільшено виробництва м’яса та яєць, відтак  за шість місяців поточного року  вироблено 2366 тонн м’яса, що на 427 тонн більше  до відповідного періоду  минулого року, та 11 мільйонів штук яєць, що 2,902 мільйони. штук більше відповідно до періоду минулого року.

 Жнива, які цьогоріч мають вагоме значення не тільки для області, а й для країни в цілому через запровадження воєнного стану, будуть непростими для усіх аграріїв. Дотримання оптимальних термінів при збиранні врожаю зернових культур є дуже важливим фактором для збереження вирощеного врожаю, недопущення втрат зерна та його якості. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:54
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.