На Дрогобиччині привітали державних службовців із професійним святом

Сьогодні, 23 червня, в Україні відзначають День державної служби. Це свято покликане вшанувати важливість державної служби для розвитку держави. В Україні професійне свято держслужбовців було засновано в цю саму дату указом Президента 2003 року.
З нагоди цього дня начальник Дрогобицької РВА привітав державних службовців Дрогобицької районної військової адміністрації з професійним святом. Відтак очільник району вручив почесні грамоти начальника Львівської ОВА — Максима Козицького, відзнаки та подяки Дрогобицької РВА.

“День державної служби — це передусім про людей. Про їхнє служіння своїй державі. Про їхню відповідальність. Цінності. Витримку. Про тих, хто щоденно працює на користь своїй країні. Їхня робота не завжди помітна, втім така важлива, бо є ключовою частиною системи, в якій кожна деталь повинна працювати злагоджено. Як один великий організм. Як єдиний механізм. Бо як тільки виходить з ладу один гвинтик, зупиняється весь процес. Саме тому у державній службі головну роль відіграє кожен і кожна”, — підсумував Степан Кулиняк.
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу.





