На Дрогобиччині попереджають про пожежну небезпеку

На Дрогобиччині попереджають про пожежну небезпеку

Упродовж тижня у Дрогобицькому районі зберігається надзвичайний клас пожежної небезпеки.

Про це повідомляють у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.

Закликаємомешканців дотримуватись правил пожежної безпеки – не випалювати суху траву, сміття та сухостій дерев, не розводити вогнища у невідведених для цього місцях.

Загорання сухої рослинності, дерев і торфу під час високої пожежної небезпеки може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:09