На Дрогобиччині передали гуманітарну допомогу для ВПО

На Дрогобиччині передали гуманітарну допомогу для ВПО

В час російської агресії українці, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після 24 лютого 2022 року, продовжують отримувати різного роду допомогу. Йдеться як і про моральну, так і матеріальну підтримку для найбільш вразливих та незахищених верств населення.

 

У середу, 15 червня, Дрогобицька районна військова адміністрація передала допомогу для внутрішньо переміщених осіб, котрі продовжують тимчасово мешкати у приміщеннях загальноосвітніх закладів міста Стебника.

 

Серед доставленої допомоги для ВПО — продукти першої необхідності: горох, вівсяні пластівці, пшоно, крупа ячмінна, перлова та кукурудзяна, а також  борошно. Загальний обсяг допомоги, яку службовці Дрогобицької РВА передали для внутрішньо переміщених осіб — становить 1250 кілограмі круп різного асортименту та 200 кг борошна вищого ґатунку.

 

Допомогу у Стебнику отримали: гімназія №6 ім. Героїв АТО, гімназія №11 ім.Тараса Зозулі, а також Стебницький ліцей №7 та загальноосвітня школа №18.  Окрім того, продукти першої необхідності отримали два загальноосвітніх заклади у Дрогобичі: ліцей імені Богдана Лепкого та гімназія №5. Серед іншого, для ВПО привезли солодощі для дітей, томати та консервацію.

 

Нагадаємо, минулого тижня допомогу надали ВПО, що мешкають у Дрогобицькій територіальній громаді. Пакунки гуманітарної допомоги передала Дрогобицька районна військова адміністрація за сприяння групи компаній “Кернел”.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:16
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.