Сім жительок району отримають звання «Мати-героїня»

Сім жительок району отримають звання «Мати-героїня»

Ще сімох жінок — жительок Дрогобицького району нагородять державними відзнаками «Мати-героїня».

Про це повідомляє керівник управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької районної державної адміністрації Галина Чапля.

Офіційне нагородження відбудеться на початку березня у приміщенні Дрогобицької районної державної адміністрації.

Згідно з Указом Президента України «Про почесні звання України», звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам за виховання п’ятьох і більше дітей до восьмирічного віку за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку.

Нагадаємо, що  у грудні минулого року, згідно з указом Президента України Володимира Зеленського «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», почесне звання отримати три жінки із Дрогобицького району: двоє дрогобичанок та одну бориславчанку.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:53