Міністр культури закликав молодих митців та письменників подавати заявки на отримання стипендії Президента

Міністр культури закликав молодих митців та письменників подавати заявки на отримання стипендії Президента

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко закликав молодих письменників і митців подавати заявки на здобуття у 2022 році стипендій Президента.

«Молоді митці чи мої читачі, хто таких знає. У нас – 250 вакансій на рік на стипендії Президента для молодих митців. Строк прийому заявок на здобуття стипендії закінчується 1 липня, але на 250 місць маємо лише 77 заявок… Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти очікує пропозиції від молодих митців віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення», — повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко

Він уточнив, що стипендії передбачені для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіномистецтва. А також зазначив, що згідно з умовами залишився лише тиждень.

Детальніше про те, як подати заявку і що для цього потрібно, можна дізнатися на сайті Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Виплата стипендій провадиться Міністерством культури та інформаційної політики України щомісяця протягом року. Стипендії призначаються у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:33