Майже 25 мільйонів гривень – фінансування для громад Дрогобицького району з обласного та державного бюджетів за минулий тиждень

Загалом впродовж минулого тижня, з 8 по 14 вересня, з державного та обласного бюджетів громади Дрогобицького району отримали майже 25 мільйонів гривень. Здебільшого виділені кошти скеровані на розвиток освітянської та медичної сфери.
Про це повідомляють у фінансовому управлінні Дрогобицької РДА.
Дрогобицька ТГ- 12 мільйонів 132 тисячі гривень:
- 8 516 050 грн. – освітня субвенція;
- 3 066 766,66 грн. — базова дотація;
- 400 000 грн. — дотацiя з державного бюджету на здійснення переданих видатків з утримання установ освiти та охорони здоров’я;
- 150 000 грн. — субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.
Бориславська ТГ – 3 мільйони 739 тисяч гривень:
- 3 060 450 грн. – освітня субвенція;
- 615 133,33 грн. — базова дотація;
- 64 000 грн. — субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.
Трускавецька ТГ- 3 мільйони 413 тисяч гривень:
- 2 501 800 грн. – освітня субвенція;
- 856 600 грн. — базова дотація;
- 55 000 грн. — субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.
Меденицька ТГ – 2 мільйони 641 тисяч гривень:
- 1 815 650 грн. – освітня субвенція;
- 764 066,67 грн. — базова дотація;
- 62 000 грн. — субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.
Східницька ТГ – 2 мільйони 570 тисяч гривень:
- 1 810 450 грн. – освітня субвенція;
- 760 366,67 грн. — базова дотація.