Львівщина отримала 15 ноутбуків для районних управлінь соцзахисту області

Львівщина отримала 15 ноутбуків для районних управлінь соцзахисту області

Три ноутбуки отримало управління соцзахисту Львівського району, по два – управління інших шести районів області.

Сьогодні представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (Управління) під час зустрічі з керівниками районних управлінь соціального захисту Львівщини передали їм 15 ноутбуків.

Ноутбуки вручили Офіцерка з питань захисту Львівського офісу Управління Нігора Кадірходжаєва і радники з питань захисту Львівського офісу Управління Романа Лемішка та Святослав Дитюк. Три ноутбуки отримало управління соцзахисту Львівського району, по два – управління інших шести районів області.

Також у зустрічі взяли участь профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Роман Андрес та начальниця управління соціального обслуговування населення департаменту соціального захисту населення ЛОВА Тетяна Медвідь.

«Ми багато часу проводимо у спілкуванні, щоб зрозуміти потреби, адже, не маючи переліку потреб, ти не розумієш, чим можеш допомогти. Від початку повномасштабної війни ми провели сотні зустрічей з неурядовими організаціями і ми щиро вдячні кожній організації, яка допомагає консультативно та практично засобами, пошуком техніки та автотранспорту для ЗСУ. Але і під час війни є робота з людьми, які потребують особливого захисту, і, на жаль, ми не приділяли у попередні роки належної уваги відповідним структурним підрозділам сфери соцзахисту у територіальних громадах і у районах. Об'єкти соцзахисту Львівщини потребують значних капіталовкладень, а працівники вищої зарплатні ніж зараз. Ми це спільно змінюємо. Тому кожній організації, яка нам допомагає та сприяє, ми щиро вдячні», – зазначив Іван Собко.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців залишається відданим ідеї тісної співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування – тими установами, які є на передовій надання допомоги для захисту внутрішньо переміщених осіб – наголосила Нігора Кадірходжаєва.

«Ми захоплюємося тим, з якою самовіддачею, натхненням, силою та енергією ви допомагаєте людям, які потребують цієї допомоги найбільше. Управління тісно співпрацює з партнерами для того, щоб надавати послуги захисту тим, хто цього потребує. Ми співпрацюємо з такими організаціями як «Право на захист», «Крим SOS», «Stabilisation support services» (SSS) та іншими. Допомога, яку ми сьогодні надаємо, є продовженням тієї допомоги, яку раніше здійснював наш партнер SSS і через якого ми вже надавали допомогу у вигляді ноутбуків, принтерів та іншої техніки. Сьогоднішня передача є саме продовженням тієї допомоги. Тому ми заохочуємо вас залишатися на зв'язку з регіональним координатором SSS, говорити якими ще є потреби та виклики», — запевнила Офіцерка з питань захисту Львівського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:08
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.