Інформація про використання державою благодійних коштів буде публічною та прозорою

Для підсилення обороноздатності й першочергових заходів із відновлення звільнених територій Україна залучатиме благодійні кошти на підтримку нашої держави в межах проекту «United24». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд затвердив порядок накопичення та витрат коштів, що надходять до України як благодійна допомога. Документ чітко визначає, які рахунки є офіційними та які органи державної влади можуть витрачати ці кошти. Уся інформація про це буде публічною та прозорою», — зазначив Глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, такий механізм дасть змогу швидко збирати кошти на забезпечення потреб Збройних Сил України, охорони здоров’я, а також на пріоритетні заходи з відновлення економіки й пошкодженої інфраструктури, аби оперативно налагодити життя на деокупованих територіях.