«Info TAX» – податковий помічник у смартфонах платників податків

Дрогобицька ДПI Головного управління ДПС у Львівській області, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на території України, звертається до платників податків з проханням не відвідувати без нагальної потреби податкові органи та закликає користуватися дистанційними формами комунікації.

Для більш комфортного дистанційного спілкування з платниками Державною податковою службою України запроваджено електронний сервіс «InfoTAX». Приєднатися до нього можна через месенджери Telegram та Viber. Для цього в месенджерах потрібно знайти чат-бот ДПС «InfoTAX», в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації (застосувавши ЕЦП) та завершення налаштування нового сервісу.

Завдяки сервісу «InfoTAX» платники податків мають можливість отримати актуальну інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні й облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків.

Закликаємо всіх берегти здоров’я та заощаджувати свій час, користуючись дистанційними формами комунікації.

Дрогобицька ДПI

Головного управління