«Гвардія наступу»: етапи, які має пройти кандидат, аби стати частиною новосформованих штурмових бригад

«Гвардія наступу»: етапи, які має пройти кандидат, аби стати частиною новосформованих штурмових бригад

В Україні виникла потреба в додаткових силах оборони. З огляду на це, з лютого 2023 року за ініціативи Міністерства внутрішніх справ почали формувати нові штурмові бригади «Гвардія наступу».

Бригади створюватимуть на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В». Кожна бригада матиме свої бойові завдання, однак усі вони працюватимуть на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. 

Основу новостворених бригад складають чинні та колишні військові та правоохоронці, які ще у 2014 році стали на захист України. Додатково бригади укомплектовують добровольці. 

Щоб долучитися до лав «Гвардії наступу», потрібно подати заявку, зібрати певний пакет документів (паспорт, ідентифікацій код, документи про освіту, військовий квиток, фотокартки тощо), а також пройти певні етапи відбору. Йдеться про фізичну підготовку та військово-лікарську комісію, яка в обов'язковому порядку включає визначення психологічного стану кандидата.

Далі, на етапі співбесіди, визначається рівень мотивації щодо вступу до того чи іншого підрозділу. У разі позитивного рішення, кандидати спрямовуються на навчання, яке вже сьогодні проходять відібрані добровольці. Важливо, що під час навчання повістка прийти не може. Бо навчання відбувається після призначення добровольця до лав бригад.

 

Навчання триває кілька місяців з моменту проходження всіх етапів конкурсу. Спочатку це індивідуальне навчання, наступний етап – навчання за фахом. І вже потім у складі підрозділу, в якому доброволець буде нести службу, відбувається бойове злагодження. Вже підготовлена бригада буде спрямовуватися на виконання завдань.

Якщо кандидат не відповідатиме вимогам, то, на жаль, навіть за наявності великого бажання, його не зможуть допустити до навчання та подальшої служби.

Як долучитися до «Гвардії наступу»?

Всі охочі  можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу». Жителі Дрогобицького району можуть подати заявку на вступ до бригади  у Дія Центр за такою адресою: м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А. 
 
Нагадаємо, у Львівській області подати заявку на вступ до бригади можна у  ЦНАПах за такими адресами:
 
  • м. Кам’янка-Бузька, Львівський район, вул. Незалежності, 20 А;
  • м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
  • м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
  • м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
  • м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
  • м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
  • м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:07