Громади Дрогобиччини отримали транш субвенції на харчування дітей початкових класів

П’яти громадам Дрогобицького району надійшов транш субвенції на харчування дітей початкових класів.
У період з 3 по 9 жовтня кошти розподілені наступним чином:
Дрогобицька – 2 811 500 грн;
Бориславська ТГ – 1 067 400 грн;
Трускавецька ТГ – 1 047 700 грн;
Східницька – 486 100 грн;
Меденицька ТГ – 469 100 грн.
Раніше, 4 жовтня, Уряд ухвалив постанову «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році». Йшлося про розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам в обсязі 2 мільярдів гривень на забезпечення шкільного харчування дітей у 2024 році.
Забезпечення такого харчування може здійснюватися:
закладами освіти самостійно (працівниками, що входять до штатного розпису закладу освіти);
надавачами послуг з харчування (кейтеринг або аутсорсинг).
За рахунок субвенції здійснюються видатки на:
придбання продуктів харчування — у разі забезпечення такого харчування закладом освіти самостійно;
оплату послуг кейтерингу та/або аутсорсингу — у разі забезпечення такого харчування надавачами послуг з харчування (кейтеринг або аутсорсинг).
Цю постанову ухвалили у межах Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, яка передбачає забезпечення збалансованого і якісного харчування дітей у закладах освіти.